van kamusen logo
Görüntülenme Sayısı : 1696 Yazdır

ModernizasyonNeden Modernizasyon

Şehir yaşantısının vazgeçilmez unsuru olan asanasörler; hergün ihtiyaç duyduğumuz ulaşım gereksinimlerimizi karşılayan cihazlardır. Asansörleri güven içinde ve en iyi performansla kullanabilmemiz, sağlıklı işleyen servis ve modernizasyon süreçlerinin birbirleriyle ilişkili yürütülmesi sonucu gerçekleşmektedir.

Aşağıdaki unsurları değerlendirin:

GÜVENLİĞİNİZİ YÜKSELTİN
MEKALİFT için asansör kullanıcısının güvenliği vazgeçilmez unsurdur. Yürürlükteki asansör standartlarını bu konuda temel almak üzere, standart ötesinde özel çözümlere,asansördeki risklerin en düşük seviyeye çekilmesi ana hedeftir.

PERFORMANSI ARTTIRIN
Binanızda ulaşım gereksiniminin en üst seviyede kesintisiz karşılanabilmesi önemlidir. Eskiyen ve sık arıza yapan gereksiz masraflara neden olan ekipmanları değiştrin. Yeni teknolojilerin kullanımı sayesinde elektrik ve zaman tasarrufu sağlayın.

KONFOR YARATIN
Hergün ulaşım ihtiyacımızı karşıladığımız mekanın hoş görünmesini sağlayın. Seyahatiniz esnasında sizi rahatsız eden sarsıntı ve seslerden kurtulun.

ERİŞİLEBİLİRLİK SUNUN
Sinyalizasyon ve kumanda sistemini herkesin erişebileceği şekilde yenileyin. Engelliler, yaşlılar ve ellerinde yükleri olanlar için asansörü erişilebilir kılın. Yukarıdaki kriterler ışığında moddernizasyon sorumlularımız size en uygun çözümü sunmak için çalışıcaklardır.

Tüm Duyurular
Anket Bölümü
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz??


Toplam Oy Kullanan Sayısı :
249
Copyright © 2024 www.mekalift.com.tr
Her Hakkı Saklıdır.
Tasarım ve Proglamlama
Menaf - 0549 551 65 07